Wino Sutter Home Chardonnay 0.18L 604700

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Sutter Home Chardonnay 0.18L w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Sutter Home Chardonnay 0.18L 604700

Białe, Półwytrawne 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
11.99 zł

podstawowa

25 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Sutter Home Chardonnay 0.18L

Białe wino półwytrawne produkowane w Kalifornii ze szczepu Chardonnay. Bukiet aromatów skrywa w sobie nuty świeżych gruszek, brzoskwiń i jabłek z akcentami owoców tropikalnych. Wyrazisty charakter wina wyczuwalny jest również na podniebieniu, gdzie rześkie nuty z chrupką kwasowością równoważą się ze smukłą strukturą pełną owocowości i przechodzą w łagodny finisz.

Sutter Home Chardonnay sprawdzi się w towarzystwie dań opartych na rybach, a także białym mięsie. To także dobry wybór przy desce przekąsek i sałatkach. Delikatny charakter wina będzie również dobrym uzupełnieniem letnich wieczorów w grupie przyjaciół.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Sutter Home Winery producent

Charakterystyka Sutter Home Chardonnay 0.18L

Rześko smak
Owoce aromat
Łodyga gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Sutter Home Chardonnay 0.18L

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
09.12.2021
Opinia zweryfikowana

Polecam...