Wino Sutter Home Cabernet Sauvignon 0.18L 604698

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Sutter Home Cabernet Sauvignon 0.18L w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Sutter Home Cabernet Sauvignon 0.18L 604698

Czerwone, Wytrawne 0.18 L korek
Spokojne Kategoria
11.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
43 sprzedanych butelek
7.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Sutter Home Cabernet Sauvignon 0.18L

Sutter Home to czerwone, wytrawne wino pochodzące z Kalifornii, powstające w 100% z odmiany Cabernet Sauvignon. Charakteryzuje się delikatnym bukietem pełnym czereśni, czarnej porzeczki, zielonych oliwek, mięty z nutami wanilii. Lekko drzewne i waniliowe aromaty wynikają z użycia dębowych beczek podczas dojrzewania wina. W ustach delikatna, acz wyraźna struktura z finiszem pełnym soczystej czereśni doskonale równoważy całe doświadczenie.

Sutter Home Cabernet Sauvignon doskonale sprawdzi się w towarzystwie deski przekąsek, ale również przy posiłku opartym na czerwonym mięsie, pastach z sosem pomidorowym czy pizzy. To także dobry wybór na niezobowiązujące spotkania z przyjaciółmi.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Sutter Home Winery producent

Charakterystyka Sutter Home Cabernet Sauvignon 0.18L

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Sutter Home Cabernet Sauvignon 0.18L

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
20.05.2022

Wino "kieszonkowe" :). Zbyt wysoka kwasowość na początku trochę mnie zniechęciła, jednak po chwili fajnie wyłonił się smak porzeczki i wiśni. Plus za poręczną butelkę ;)