Wino Sutter Home Cabernet Sauvignon 0.18L 604698

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Sutter Home Cabernet Sauvignon 0.18L w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Sutter Home Cabernet Sauvignon 0.18L 604698

Czerwone, Wytrawne 0.18 L korek
Spokojne Kategoria
11.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
8 sprzedanych butelek
7.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Sutter Home Cabernet Sauvignon 0.18L

Sutter Home to czerwone, wytrawne wino pochodzące z Kalifornii, powstające w 100% z odmiany Cabernet Sauvignon. Charakteryzuje się delikatnym bukietem pełnym czereśni, czarnej porzeczki, zielonych oliwek, mięty z nutami wanilii. Lekko drzewne i waniliowe aromaty wynikają z użycia dębowych beczek podczas dojrzewania wina. W ustach delikatna, acz wyraźna struktura z finiszem pełnym soczystej czereśni doskonale równoważy całe doświadczenie.

Sutter Home Cabernet Sauvignon doskonale sprawdzi się w towarzystwie deski przekąsek, ale również przy posiłku opartym na czerwonym mięsie, pastach z sosem pomidorowym czy pizzy. To także dobry wybór na niezobowiązujące spotkania z przyjaciółmi.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Sutter Home Winery producent

Charakterystyka Sutter Home Cabernet Sauvignon 0.18L

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Sutter Home Cabernet Sauvignon 0.18L

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
8ocena
20.05.2022

Wino "kieszonkowe" :). Zbyt wysoka kwasowość na początku trochę mnie zniechęciła, jednak po chwili fajnie wyłonił się smak porzeczki i wiśni. Plus za poręczną butelkę ;)