Wino Stag's Leap Wine Cellars Estate Chardonnay Karia 2021 603924

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Stag's Leap Wine Cellars Estate Chardonnay Karia 2021 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2021.

Wino Stag's Leap Wine Cellars Estate Chardonnay Karia 2021 603924

Białe, Wytrawne 2021 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
Napa Valley Apelacja
299.00 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
58 sprzedanych butelek
10.00 średnia ocen: 1 głosów
1 nagrody winiarskie

Opis Stag's Leap Wine Cellars Estate Chardonnay Karia

To wspaniałe Chardonnay otwiera przed nami cudowną paletę zapachów i smaków. W nosie wyczuwalne są akcenty brzoskwiń i gruszek z przeplatającymi się owocami tropikalnymi i subtelnym kremowym zapachem. W trakcie degustacji dojrzałe owoce i mineralny charakter grają pierwsze skrzypce. Ta amerykańska klasyka jest świetna w smaku między innymi dzięki wykorzystaniu metody "sur lie" - przez 7 miesięcy wino dojrzewało na osadzie z drożdży winiarskich, co daje łagodniejszy i bardziej kremowy smak. Karia Chardonnay świetnie sprawdzi się w parze z grillowanym kurczakiem, łososiem oraz daniami ze szpinakiem i fetą.

10-12°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
7 leżakowanie
Stags Leap Wine Cellars producent

Charakterystyka Stag's Leap Wine Cellars Estate Chardonnay Karia

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Stag's Leap Wine Cellars Estate Chardonnay Karia

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.