Wino Spritz Cocktail 0.75 l 603588

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Spritz Cocktail 0.75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Spritz Cocktail 0.75 l 603588

Inne, Słodkie 0.75 L korek
Musujące Kategoria
34.99 zł

podstawowa

64 sprzedanych butelek
6.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Spritz Cocktail

Wyjątkowy koktajl będący hitem lata - Spritz, teraz w w wersji gotowej na imprezę! Smak pełen gorzkich pomarańczy i orzeźwiającego wina musującego to idealne połączenie na gorące dni, a lekki i niezobowiązujący smak uświetni każde spotkanie z przyjaciółmi. Gotowa wersja Spritza to idealna alternatywa za klasyczny drink przygotowywany z Aperolem.

6°C TEMP. PODANIA

Charakterystyka Spritz Cocktail

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Spritz Cocktail

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
(Doradca Klienta) 21.09.2021

Nie zrobił idealnego wrażenia, aromaty były intensywne, głownie grejpfruta ale trochę zaintensywne co wydało mi się sztuczne, słodycz również wysoka, zabrakło świeżości i naturalności. Także pozostanę przy aperolu przyrządzanym tradycyjnie, chyba że planowane będzie spontaniczne party w plenerze to pewnie, że da radę, jeśli ktoś w drugim plecaku weźmie sporo lodu.

6ocena
(Doradca Klienta) 17.09.2021

Jak dla mnie trochę za słodki i jednocześnie gorzki, może gdyby dodać do tego dużą ilość lodu i cząstkę pomarańczy nie było by źle.