Wino Seaglass Sauvignon Blanc 601659

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Seaglass Sauvignon Blanc w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Seaglass Sauvignon Blanc 601659

Białe, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
57.99 zł

podstawowa

187 sprzedanych butelek
8.57 średnia ocen: 7 głosów
84 ocena sommeliera
5 nagrody winiarskie

Opis Seaglass Sauvignon Blanc

Nowe odkrycie z kalifornijskiego wybrzeża. Wino bardzo złożone, z charakterystycznymi elementami, które bardzo dobre sauvignon blanc mieć powinno. Zarówno w nosie jak i na podniebieniu wyczuwalny agrest, liście porzeczki, kiwi, zioła i szczypta pieprzu. Bardzo charakterne, wytrawne, białe wino z Ameryki Północnej.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
0 leżakowanie
Trinchero Famili Estates Wines producent

Charakterystyka Seaglass Sauvignon Blanc

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Seaglass Sauvignon Blanc

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
6ocena
21.04.2021
Opinia zweryfikowana

Z wysokim ocenami na stronie, ale nie zrobiło wrażenia. W tej cenie można kupić o wiele smaczniejsze wino, które pozostaje w pamięci i do którego się wraca.

21.11.2017
Opinia zweryfikowana

Pyszne , z fajnym bukietem. Polecam na letnie wieczory.

8.5ocena
15.05.2017
Opinia zweryfikowana

Dobre, kalifornijskie Sauvignon Blanc. Idealne jako orzeźwienie na ciepłe dni - a że wreszcie przyszła do kraju wiosna z prawdziwego zdarzenia...

10ocena

Jest coś w tych kalifornijskich winach niezwykłego. Tak jak w opisie - wiele warstw: od owoców przez beczkę po zioła. Prawdziwie szlachetne, białe wino. Bardzo polecam do serów. Ale musi mieć swoją temperaturę.