Wino Sapatio Akhasheni Red Semi Sweet 603694

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Sapatio Akhasheni Red Semi Sweet w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Sapatio Akhasheni Red Semi Sweet 603694

Czerwone, Półsłodkie 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
39.99 zł

podstawowa

121 sprzedanych butelek
8.67 średnia ocen: 3 głosów

Opis Sapatio Akhasheni Red Semi Sweet

Sapatio Akhasheni, to czerwone, półsłodkie wino, które powstało ze specjalnie wyselekcjonowanych gron Saperavi pochodzących z apelacji Akasheni, w regionie Kakheti. Charakteryzuje się intensywnie rubinowym kolorem i doskonale oddaje charakterystyczne dla odmiany aromaty ciemnych owoców jak wiśnia, jeżyna i śliwka. Aksamitny i głęboki smak idealnie koresponduje z naturalną słodyczą wina. Gruzja, położona na skrzyżowaniu Europy z Azją, jest uznawana za najstarszy kraj produkcji wina na świecie. Dzięki swojej różnorodności winogron i praktyk winiarskich oferuje osobom pijącym wino niezrównany zakres smaków: niektóre wyjątkowe, niektóre znane, a niektóre prawie niemożliwe do opisania.

17°C TEMP. PODANIA
Młode wiek
0 leżakowanie
Tbilvino producent

Charakterystyka Sapatio Akhasheni Red Semi Sweet

Delikatnie smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Sapatio Akhasheni Red Semi Sweet

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
10ocena
23.10.2022

REWELACYJNE GRUZIŃSKIE PÓŁSŁODKIE WINKO - BARDZO CIEKAWY SMAK.

9ocena
02.06.2022

Ciekawa półsłodka propozycja. Intensywny smak wiśni i śliwki. Gruzini na pewno nie mają się czego wstydzić :) Szczególnie polecam dla tych którzy lubą słodkie smaki.