Wino Sapatio Akhasheni Red Semi Sweet 603694

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Sapatio Akhasheni Red Semi Sweet w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Sapatio Akhasheni Red Semi Sweet 603694

Czerwone, Półsłodkie 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
39.99 zł

podstawowa

121 sprzedanych butelek
8.67 średnia ocen: 3 głosów

Opis Sapatio Akhasheni Red Semi Sweet

Sapatio Akhasheni, to czerwone, półsłodkie wino, które powstało ze specjalnie wyselekcjonowanych gron Saperavi pochodzących z apelacji Akasheni, w regionie Kakheti. Charakteryzuje się intensywnie rubinowym kolorem i doskonale oddaje charakterystyczne dla odmiany aromaty ciemnych owoców jak wiśnia, jeżyna i śliwka. Aksamitny i głęboki smak idealnie koresponduje z naturalną słodyczą wina. Gruzja, położona na skrzyżowaniu Europy z Azją, jest uznawana za najstarszy kraj produkcji wina na świecie. Dzięki swojej różnorodności winogron i praktyk winiarskich oferuje osobom pijącym wino niezrównany zakres smaków: niektóre wyjątkowe, niektóre znane, a niektóre prawie niemożliwe do opisania.

17°C TEMP. PODANIA
Młode wiek
0 leżakowanie
Tbilvino producent

Charakterystyka Sapatio Akhasheni Red Semi Sweet

Delikatnie smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Sapatio Akhasheni Red Semi Sweet

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
23.10.2022
Opinia zweryfikowana

REWELACYJNE GRUZIŃSKIE PÓŁSŁODKIE WINKO - BARDZO CIEKAWY SMAK.

9ocena
(Doradca Klienta) 02.06.2022

Ciekawa półsłodka propozycja. Intensywny smak wiśni i śliwki. Gruzini na pewno nie mają się czego wstydzić :) Szczególnie polecam dla tych którzy lubą słodkie smaki.