Wino Rioja Bordon Blanco 603704

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Rioja Bordon Blanco w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Rioja Bordon Blanco 603704

Białe, Wytrawne 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
49.99 zł

podstawowa

96 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Rioja Bordon Blanco

Rioja Bordon Blanco to wytrawne wino z Hiszpanii, powstałe ze szczepu Viura. Charakteryzuje się słomkowo-zielonym kolorem z zielonymi odcieniami. W nosie odnajdziemy wspomnienia białych, cytrusowych i tropikalnych owoców. W smaku świeże, gładkie i lekkie, z delikatną kwasowością na finiszu. Doskonały towarzysz ryb i owoców morza.

8-12°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
0 leżakowanie
Bodegas Franco Espanolas S.A. producent

Charakterystyka Rioja Bordon Blanco

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Rioja Bordon Blanco

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
19.02.2021
Opinia zweryfikowana

Mój poprzednik (poprzedniczka) trafnie opisał to wino. Są cytrusy, jest orzeźwiająca kwasowość i mineralność. Dobre, przyjemne w odbiorze wino.

8ocena
01.02.2021
Opinia zweryfikowana

Ciekawe wino, lekkie, nienarzucające się, z wyczuwalnymi aromatami cytrusów i owoców tropikalnych oraz charakterystyczną lekko miętową końcówką w smaku. Na pewno warte spróbowania, zadowoli zwłaszcza wielbicieli lekkich, orzeźwiających, białych win.