Wino Piccolo Mondo Imiglykos Red Semi Sweet 2017 603737

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Piccolo Mondo Imiglykos Red Semi Sweet 2017 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2017.

Wino Piccolo Mondo Imiglykos Red Semi Sweet 2017 603737

Czerwone, Półsłodkie 2017 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
49.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
386 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Piccolo Mondo Imiglykos Red Semi Sweet

Piccolo Mondo Imiglykos Red Semi Sweet to przyjemnie greckie, czerwone wino półsłodkie. Ma jasny, młodzieńczy, rubinowo-czerwony kolor. W nosie uwodzi wiśniami, śliwkami i jeżynami. W ustach wyczujemy aksamitne taniny i delikatny, słodkawy, owocowy posmak. Wino jest dobrze zbalansowane. Dobrze skomponuje się z mięsem lub z makaronem z czerwonymi łagodnymi sosami. Można podać je jako aperitif lub do deserowej przekąski na owocach lub orzechach.

12-14°C TEMP. PODANIA
SEMELI S.A. producent

Charakterystyka Piccolo Mondo Imiglykos Red Semi Sweet

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Piccolo Mondo Imiglykos Red Semi Sweet

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
15.09.2020
Opinia zweryfikowana

Równie dobre jak jego biały odpowiednik ,Grecja kraj matka win ,trzeba spróbować pozycja obowiązkowa gorąco polecam,schłodzone ;)