Wino Perinet DOQ Priorat 604763

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Perinet DOQ Priorat w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Perinet DOQ Priorat 604763

Spokojne Kategoria
DOQ Priorat Apelacja
399.00 zł

podstawowa

3 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Perinet DOQ Priorat

Jedna z najbardziej prestiżowych apelacji - Priorat, położonej w hiszpańskim regionie Katalonii w wydaniu winnicy Perinet, z posiadłości Mas d'es Xes. Na wino składa się kupaż gron Garnatxa, Carinyena, Syrah, Cabernet Sauvignon oraz Merlot. Następnie trafia ono do beczek z francuskiego dębu.

Wino urzeka rubinowym kolorem z refleksami purupry. W bukiecie aromatów pojawiają się dojrzałe czerwone owoce z nutami przypraw w akompaniamencie kokosa i wanilii. Na podniebieniu ciemne owoce oraz maliny na palecie zintegrowanych tanin i solidnej struktury z balsamicznym finiszem.

Perinet Priorat to wino, które doskonale sprawdzi się w towarzystwie dojrzewających twardych serów i czerwonych mięs. To także doskonały wybór do winnej piwniczki do dłuższego dojrzewania.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
15 leżakowanie
Mas Perinet producent

Charakterystyka Perinet DOQ Priorat

Rześko smak
Beczka aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Perinet DOQ Priorat

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.