Wino Mountain View Pinotage 603229

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Mountain View Pinotage w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Mountain View Pinotage 603229

Czerwone, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
44.99 zł

podstawowa

833 sprzedanych butelek
7.14 średnia ocen: 7 głosów
83 ocena sommeliera

Opis Mountain View Pinotage

Mountain View Pinotage to czerwone, wytrawne wino z południa Afryki, z regionu Western Cape, obszaru pełnego słońca, dzięki czemu owoce staję się dojrzałe i bardzo skoncentrowane. W nosie wyczuwalne są aromaty czarnej porzeczki, toffi oraz wanilii, a także aromatycznych tostów. Na podniebieniu dominują czarne owoce - jeżyny, czereśnie, śliwki uzupełnione lekkimi ziołami raz odrobiną karmelu. Wino ma bardzo subtelną kwasowość oraz charakteryzuje się niskimi taninami, dzięki czemu jest bardzo przystępne dla każdego.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
0 leżakowanie
L'avenir producent

Charakterystyka Mountain View Pinotage

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Mountain View Pinotage

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
21.04.2021
Opinia zweryfikowana

Aromat czarnych owoców, kawy i smak czekolady i przypraw. Niezłe wino, ale finisz krótki i trochę za mało wyrazu.

6ocena
12.10.2020
Opinia zweryfikowana

Trochę rozczarowujące. Aromat wprawdzie zapowiada, że dalej powinno być nieźle. Ale jednak smak mimo, iż początkowo zachęca umiarkowaną wytrawnością i lekką śliwką to bardzo szybko się kończy i pozostawia uczucie, ze czegoś jednak temu winu brakuje. Brakuje wyrazistości, zaskoczenia, zróżnicowania. Mimo to jestem w stanie sobie wyobrazić, że niektórym będzie to wino smakowało

8ocena
27.09.2020
Opinia zweryfikowana

Chociaż to pinotage, to przypomina mi bardziej niezły cabernet sauvignon. Jest zupełnie inny, niż pozostałe pinotage w ofercie Winezji - warzywny, ziołowy i lekki. Warty spróbowania.

9ocena
22.06.2020
Opinia zweryfikowana

Ciekawa propozycja wina dla każdego polecam

15.09.2019
Opinia zweryfikowana

super smak za przystepna cene

15.09.2019
Opinia zweryfikowana

wino ktore koniecznie trzeba sprobowac,warte swojej ceny

7ocena
24.06.2018
Opinia zweryfikowana

Zgadzam się z Krakusem. Wino ciekawe, bardzo mocne korzenne przyprawy, wręcz końcówka jest można powiedzieć pikantna i długo pozostaje na języku.

8ocena
28.03.2018
Opinia zweryfikowana

Bardzo ciekawe wino, może nie jest to mistrzostwo świata w sztuce winiarskiej, ale wino urzeka swoim aromatem i ciekawym smakiem. Dobrze zbalansowane, zero kwasowości, czuć w nim czerwone owoce i posmaki korzennych przypraw dzięki czemu nie jest banalne. Warto spróbować i mieć własne zdanie, cena zachęca.