Wino Mountain View Pinotage 603229

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Mountain View Pinotage w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Mountain View Pinotage 603229

Czerwone, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
44.99 zł

podstawowa

833 sprzedanych butelek
7.14 średnia ocen: 7 głosów
83 ocena sommeliera

Opis Mountain View Pinotage

Mountain View Pinotage to czerwone, wytrawne wino z południa Afryki, z regionu Western Cape, obszaru pełnego słońca, dzięki czemu owoce staję się dojrzałe i bardzo skoncentrowane. W nosie wyczuwalne są aromaty czarnej porzeczki, toffi oraz wanilii, a także aromatycznych tostów. Na podniebieniu dominują czarne owoce - jeżyny, czereśnie, śliwki uzupełnione lekkimi ziołami raz odrobiną karmelu. Wino ma bardzo subtelną kwasowość oraz charakteryzuje się niskimi taninami, dzięki czemu jest bardzo przystępne dla każdego.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
0 leżakowanie
L'avenir producent

Charakterystyka Mountain View Pinotage

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Mountain View Pinotage

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
7ocena
21.04.2021

Aromat czarnych owoców, kawy i smak czekolady i przypraw. Niezłe wino, ale finisz krótki i trochę za mało wyrazu.

6ocena
12.10.2020

Trochę rozczarowujące. Aromat wprawdzie zapowiada, że dalej powinno być nieźle. Ale jednak smak mimo, iż początkowo zachęca umiarkowaną wytrawnością i lekką śliwką to bardzo szybko się kończy i pozostawia uczucie, ze czegoś jednak temu winu brakuje. Brakuje wyrazistości, zaskoczenia, zróżnicowania. Mimo to jestem w stanie sobie wyobrazić, że niektórym będzie to wino smakowało

8ocena
27.09.2020

Chociaż to pinotage, to przypomina mi bardziej niezły cabernet sauvignon. Jest zupełnie inny, niż pozostałe pinotage w ofercie Winezji - warzywny, ziołowy i lekki. Warty spróbowania.

9ocena
22.06.2020

Ciekawa propozycja wina dla każdego polecam

15.09.2019

super smak za przystepna cene

15.09.2019

wino ktore koniecznie trzeba sprobowac,warte swojej ceny

7ocena
24.06.2018

Zgadzam się z Krakusem. Wino ciekawe, bardzo mocne korzenne przyprawy, wręcz końcówka jest można powiedzieć pikantna i długo pozostaje na języku.

8ocena
28.03.2018

Bardzo ciekawe wino, może nie jest to mistrzostwo świata w sztuce winiarskiej, ale wino urzeka swoim aromatem i ciekawym smakiem. Dobrze zbalansowane, zero kwasowości, czuć w nim czerwone owoce i posmaki korzennych przypraw dzięki czemu nie jest banalne. Warto spróbować i mieć własne zdanie, cena zachęca.