Wino Mountain View Cape Red 2018 603227

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Mountain View Cape Red 2018 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2018.

Wino Mountain View Cape Red 2018 603227

Czerwone, Wytrawne 2018 0.75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
35.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
267 sprzedanych butelek
6.50 średnia ocen: 4 głosów
83 ocena sommeliera

Opis Mountain View Cape Red

Mountain View Cape Red to czerwone, wytrawne wino z RPA. W nosie wino prezentuje subtelne, pikantne aromaty oraz drobinę egzotycznej ziołowości. Na podniebieniu jest soczyste, z wyraźnymi akcentami dojrzałej wiśni oraz owoców leśnych. Ten kupaż cabernet sauvignon oraz rooberneta jest delikatny, o niskiej kwasowości, soczysty i lekki. Świetnie sprawdzi się do makaronów bądź dań z grilla.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
0 leżakowanie
L'avenir producent

Charakterystyka Mountain View Cape Red

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Mountain View Cape Red

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
6ocena
31.07.2022

Przeciętne czerwone wino w przeciwieństwie do białego z tej winnicy.

6ocena
04.06.2022

Wino jest delikatne, o niskiej kwasowości, w aromatach dominują małe czerwone owoce, jeżyna, malina. Przyjemne wino nacodzień.

8ocena
30.03.2018

Ciekawe wino, bardzo ciekawe. Ja nie czuję w nim owoców, a tylko i wyłącznie przyprawy, a dokładniej mówiąc pieprz, biały pieprz Cubic ma rację. Jest bardzo pikantne i przez to bardzo oryginalne. Faktycznie niska kwasowość, to atut tego wina, z włoskim makaronem komponowało się świetnie, nie wiem, co było bardziej pieprzne ;) Warto spróbować, to oryginalne i bardzo nietypowe wino, cena zachęca!

6ocena
21.02.2018

Nos bardzo skąpy i bardzo męski. Trochę skóry, trochę pieprzu - chyba białego (?) Smak ulotny i bardzo płytki. Trochę goryczki, pieprz, dużo pikantnych i wytrawnych akcentów. Ale strasznie szybko trzeba łapać smak, bo ucieka. Teraz czuję gdzieś z tyłu owoce, ale głowy nie dam. Wino w jakiś sposób ciekawe, bo tak męskie i tak surowe wino pije pierwszy raz w życiu... ale... chyba do niego nie chcę wracać.