Wino Massenez Eaux De Vie Poire Williams 0.70 l 604760

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Massenez Eaux De Vie Poire Williams 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Massenez Eaux De Vie Poire Williams 0.70 l 604760

Inne, Inne 0.70 L zakrętka
alkohole mocne Kategoria
99.99 zł

podstawowa

0 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Massenez Eaux De Vie Poire Williams

Wyjątkowy destylat gruszkowy pochodzący z Francji. Wyjątkowe tradycje tworzenia Poire Williams Pear Eau De Vie skutkuje niezwykle subtelnym i esencjonalnym smakiem, który skrywa w sobie aż 40% alkoholu. Skrywa, bowiem delikatny smak wcale nie zdradza w sobie tak mocnej struktury.

Czysty i bezbarwny destylat zdradza swój czas dojrzeania poprzez delikatne refleksy z zielonymi odcieniami. W aromatach wyraźna gruszka łączy w sobie moc owocu i jego delikatność jednocześnie. Na podniebieniu długi smak pełen dobrze zbudowanej tekstury i intensywności czyni doznanie degustacyjne niezwykle satysfakcjonującym.

Gotowe do picia wiek
MASSENEZ producent

Charakterystyka Massenez Eaux De Vie Poire Williams

Delikatnie smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Massenez Eaux De Vie Poire Williams

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.