Wino Marchais Chardonnay 603629

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Marchais Chardonnay w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Marchais Chardonnay 603629

Białe, Półwytrawne 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
44.99 zł

podstawowa

500 sprzedanych butelek
7.00 średnia ocen: 4 głosów

Opis Marchais Chardonnay

Marchais Chardonnay to francuskie, wytrawne wino ze szczepu chardonnay. Barwa wina jest jasnozłota, miękka. W nosie to białe chardonnay jest aromatyczne, łagodne, z delikatnie maślanymi akcentami, z wyczuwalną owocowością - pełne cytrusów i brzoskwiń. Na podniebieniu wino jest harmonijne, świeże i soczyste, dobrze zbudowane. Marchais Chardonnay świetnie sprawdzi się jako aperitif czy też do dań z drobiu, ryb oraz delikatnych sosów.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Denis Marchais producent

Charakterystyka Marchais Chardonnay

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Marchais Chardonnay

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
02.01.2022
Opinia zweryfikowana

Wspaniałe półwytrawne wino pachnące latem

7ocena
18.08.2021

Delikatne, o intensywnej owocowości, żywej kwasowości i przyjemnym rześkim finiszu. Świeże aromaty cytrusów i tropików razem ze zwiewną teksturą wina dają sporo orzeźwienia i niezobowiązującej przyjemności. Odpowiednie na wieczorny relaks albo do popołudniowej ryby z pieca.

4ocena
08.09.2020
Opinia zweryfikowana

Wino bezpośrednio po otwarciu posiada wyrazistą kwasowość, dobrze skomponowaną z mineralnym smakiem połączonym z delikatnymi owocami. Jednakże żeby móc się cieszyć tym winem trzeba je wypić natychmiast po otwarciu. Po pewnym czasie w winie drastycznie rośnie kwasowość wypłycając resztę smaków.