Wino Luzon Petit Verdot 603392

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Luzon Petit Verdot w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Luzon Petit Verdot 603392

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
46.99 zł

podstawowa

29 sprzedanych butelek
7.00 średnia ocen: 3 głosów

Opis Luzon Petit Verdot

Luzon Petit Verdot to hiszpańskie, wytrawne wino o pięknej, głębokiej, atramentowo-rubinowej barwie. To czerwone wino w nosie prezentuje nuty jeżyn, jagód, lukrecji i papryki. Na podniebieniu to wytworzone ze szczepu petit verdot wino jest soczyste, delikatnie słodkie, skoncentrowane z nutami jagód i ciemnej, gorzkiej wiśni. Finisz jest wyrazisty, średnio długi, z akcentem czereśni.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Bodegas Luzón producent

Oceny użytkowników o: Luzon Petit Verdot

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
16.05.2019
Opinia zweryfikowana

Bardzo mocne i ciężkie wino. Dosyć intensywnie wyczuwane nuty wiśni i czereśni.

7ocena
24.06.2018
Opinia zweryfikowana

Wino bardzo poprawne! Aż poprawne i tylko poprawne. Na szczęście dość intensywne i mocne, a to lubię. Moim zdaniem porządne wino, ale bez historii.

7ocena
09.06.2018
Opinia zweryfikowana

Poprawne wino, nic więcej, mnie nie urzekło. Ma piękny kolor, ale aromat jest nijaki, a w smaku nie jest lepiej. Braku mu konkretnego wyrazu, kompletnie nie moje klimaty, ale to subiektywna ocena.