Wino Luigi Bosca Gala 2 603520

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Luigi Bosca Gala 2 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Luigi Bosca Gala 2 603520

Spokojne Kategoria
139.00 zł

podstawowa

167 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 1 głosów
2 nagrody winiarskie

Opis Luigi Bosca Gala 2

Luigi Bosca Gala 2 to argentyński, czerwony blend Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc oraz Merlota. Wino doskonałe, o ciemnoczerwonej barwie z fioletowymi refleksami. W nosie wyczuwalne są czarne owoce, oliwki, karmel, pieprz i papryka. W ustach wino ma świetną strukturę, jest pikantne i dojrzałe w smaku. Jest to jedno z tych win, o których można powiedzieć, że mają wspaniałą konsystencję i siłę. Wino jest cudownie złożone - wyczuwalne nuty to kawa i czekolada, prażone migdały, dzikie śliwki, jeżyny, maliny, cedr, mięta i trufle. Szczepy winifikowane były oddzielnie, po czym jedynie cabernet sauvignon leżakował przez 14 miesięcy w beczce. Rocznik 2015 otrzymał 92 punkty w rankingu Wine Enthusiast.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
14 leżakowanie
Bodegas Luigi Bosca producent

Charakterystyka Luigi Bosca Gala 2

Rześko smak
Beczka aromat
Gładkie gładkość
Ciężkie budowa

Oceny użytkowników o: Luigi Bosca Gala 2

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
17.04.2021
Opinia zweryfikowana

Bardzo dobre wino. Piękna beczka, doskonale skomponowana z owocem i przyjemne taniny. Kupię jeszcze jedną butelkę z myślą o leżakowaniu.