Wino Le Bonheur Prima 0,75 l 603225

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Le Bonheur Prima 0,75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Le Bonheur Prima 0,75 l 603225

Czerwone, Wytrawne 2014 0,75 L korek
Spokojne Kategoria
94,99 zł podstawowa
115 sprzedanych butelek
9,00 średnia ocen: 1 głosów
91 ocena sommeliera

opis wina

Le Bonheur Prima to czerwone, wytrawne wino, idealne na prezent. Wyprodukowane w RPA, wino jest ciemnej, głęboko czerwonej barwy i charakteryzuje się pięknym bukietem pełnym jagód, śliwek oraz odrobiną przypraw i ziół. Na podniebieniu ten kupaż Merlota, Cabernet Franc oraz Cabernet Sauvignon jest przyjemny i gładki, miękki, pełen ciemnej śliwki, czarnej porzeczki oraz jagód, z domieszką korzennych nut goździków i cygara. Owocowość pięknie łączy się z ostrzejszymi akcentami. Wino jest eleganckie, złożone i bogate, jednocześnie doskonale zbalansowane i harmonijne. Gustowna etykieta oraz rewelacyjne wnętrze idealnie sprawdzą się na specjalne okazje bądź w formie prezentu.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
18 leżakowanie
Le Bonheur producent

opinia sommeliera

To, że RPA potrafi pieknie odwzorować bordoski szablon, wiadomo od dawna. Prima dowodzi tego doskonale, dodając dymno-ziołowy akcent, przy okazji będąc pięknie zgrana materią


Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
9ocena
17.01.2019

Bardzo przyzwoite "południowoafrykańskie bordeaux", klasyka z indywidualną nutą korzenno-ziołową. Warte polecenia!