Wino L'Avenir Pinotage Western Cape 601197

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino L'Avenir Pinotage Western Cape w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino L'Avenir Pinotage Western Cape 601197

Czerwone, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
39.99 zł

podstawowa

143 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 2 głosów
84 ocena sommeliera

Opis L'Avenir Pinotage Western Cape

Wino z RPA jest mieszanką odmiany winorośli - Pinotage o owocowym charakterze z przewagą wiśni i malin z nutą gorzkiej czekolady. Przyjemne w odbiorze o miękkich taninach i niskiej kwasowości.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
L'avenir producent

Charakterystyka L'Avenir Pinotage Western Cape

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Świeże gładkość
Średnie budowa

opinia sommeliera

Pinotage nie powinien zostawiać miejsca na obojętne traktowanie. Love me, or - hate me. I tak tu jest. Kto lubi połączenie słodkiej, wiśniowo -malinowo-aroniowej nuty owocowej z domieszką ziemistości, w dość lekkim, acz hardym ciele, ze słuszną, energetyczną kwasowością - -ten dalej szukać nie musi


Oceny użytkowników o: L'Avenir Pinotage Western Cape

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
24.02.2016
Opinia zweryfikowana

Bardzo dobre owocowe wino. Nie jest zbyt ciężkie. Polecam spróbować:)

7ocena
12.08.2014
Opinia zweryfikowana

Dość lekkie, o orzeźwiającej kwasowości, niezbyt skomplikowane. W mój gust nie trafiło, ale do miłośników lżejszych win może trafić.

9ocena

Tak oryginalne jak etykieta. Faktycznie ma w sobie połączenie przeciwstawnych smaków: słodycz owocowa i posmak bogatej gleby. Wyrafinowany miks. Mi pasuje.