Wino La Linda Cabernet Sauvignon 603513

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino La Linda Cabernet Sauvignon w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino La Linda Cabernet Sauvignon 603513

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
57.99 zł

podstawowa

612 sprzedanych butelek
7.50 średnia ocen: 8 głosów
2 nagrody winiarskie

Opis La Linda Cabernet Sauvignon

La Linda Cabernet Sauvignon to czerwone, argentyńskie wino z regionu Mendoza, Maipu. W barwie to wytrawne wino jest głębokie, intensywnie czerwone z ciemnymi, granatowymi refleksami. Bukiet wina pełen jest nut jeżyn, czarnego pieprzu, konfitur oraz odrobina pikantnych przypraw z dymnymi niuansami. Na podniebieniu wino jest ładnie ułożone i pełne z żywym i lekkim finiszem. Wino ma 8letni potencjał starzenia. La Linda Cabernet Sauvignon zostało wyróżnione w rankingach WineEnthusiast oraz James Suckling.

16°C TEMP. PODANIA
3 leżakowanie
Bodegas Luigi Bosca producent

Charakterystyka La Linda Cabernet Sauvignon

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: La Linda Cabernet Sauvignon

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
05.05.2022
Opinia zweryfikowana

Intensywnie czerwony kolor, mocne i wyraźne aromaty jeżyny, maliny, jagody, śliwki oraz nuty ziół, przypraw, kawy, pieprzu i czekolady z pikantnymi nutami.

8ocena
27.04.2022
Opinia zweryfikowana

Mocne i wyraziste w smaku wino, dobrze pasuje do pieczonych tłustych dań, klasyczne Cabernet Sauvignon.

6ocena
29.11.2020
Opinia zweryfikowana

Pełne, ciężkie wino, zbyt słodkawe jak na wino wytrawne. Zaliczamy to wino do tak zwanych win roboczych.

8ocena
04.09.2020
Opinia zweryfikowana

Dość ciężkie i skoncentrowane. Po dekantacji alkohol schodzi na dalszy plan, za to pojawia się mocna śliwka, wiśnia i nuty warzywne. Dobre wino.

6ocena
29.08.2020
Opinia zweryfikowana

Poprawne, dość ciężkie. Nie zachwyciło. Nie do końca w moim guście.

8ocena
05.04.2019
Opinia zweryfikowana

Poprawne wino, nie ma w nim pazura, dzięki któremu po pierwszym łyku mówisz WOW, ale nie jest to też ta półka cenowa. Wina argentyńskie rzadko zawodzą i nie schodzą poniżej oceny "poprawne" ale czy chcesz spróbować zdecyduj sam, bo ja tego wina nie polecam, nie wrócę do niego. Szkoda życia na przeciętność ;)

8ocena
15.10.2018

Wino bardzo ciekawe. Smak raczej klasyczny wytrawny, ale na początku lekko słodkie, ale nie za słodkie, potem mocniejszy finisz. Ogólnie lekki i przyjemne. godne polecenia. Stosunek ceny do jakości bardzo dobry.

8ocena
17.07.2018
Opinia zweryfikowana

Pełne, dość ciężkie, z ledwie wyczuwalnym najpierw słodkim, a potem dłuższym, gorzkawym finiszem. Wszystko to sprawia, że wino mimo iż w formie dość klasyczne, to jednocześnie zaciekawia i urzeka. Bardzo ciekawy kandydat do deski serów.