Wino Koblevo Select Merlot 604693

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Koblevo Select Merlot w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Koblevo Select Merlot 604693

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
27.99 zł

podstawowa

362 sprzedanych butelek
5.33 średnia ocen: 3 głosów

Opis Koblevo Select Merlot

Czerwone, wytrawne wino pochodzące z Ukrainy, w 100% produkowane ze szczepu Merlot. Delikatne i subtelne, pełne aromatów ciemnych owoców i przypraw. Na podniebieniu delikatna struktura uzupełniana jest przez słodkie akcenty owoców z powściągliwą, niską kwasowością i soczystym, przyjemnym finiszem. Neutralny charakter wina czyni je uniwersalnym wyborem na wiele różnorodnych okazji.

Koblevo Select Merlot poradzi sobie doskonale z delikatnymi przekąskami i daniami mięsnymi, a także przy kawałku pizzy czy pastach. Lekki i niezobowiązujący charakter wina wpasuje się w spotkania ze znajomymi przy wieczornych dyskusjach.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Koblevo Winery producent

Charakterystyka Koblevo Select Merlot

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Koblevo Select Merlot

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
28.04.2022
Opinia zweryfikowana

Proste i łatwo pijalne wino, aromaty czarnej porzeczki, śliwki i wiśni, średnia kwasowość. Pijąc to wino czytałem dobry kryminał, który trzymał w napięciu, wino w napięciu co prawda nie trzymało ale bardzo fajnie odświeżało. Wino jest lekkie, niski alkohol, sądzę że można je podawać lekko schłodzone.

7ocena
24.04.2022
Opinia zweryfikowana

Nie jest to arcydzieło winiarstwa - wiadomo - ale jako ciekawostka i eksperyment całkiem nieźle daje radę. Ładnie pachnie, usta lekkie, mega pijalne - w pół godziny można osuszyć butelkę :) Z uwagi na niską cenę, warto spróbować.

2ocena
13.09.2021
Opinia zweryfikowana

Bardzo kiepskie wino, nie warto kupować i się męczyć! Picie wina, to przyjemność, ale nie tego! Nie polecam!