Wino Koblevo Select Chardonnay 604692

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Koblevo Select Chardonnay w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Koblevo Select Chardonnay 604692

Białe, Wytrawne 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
23.99 zł

podstawowa

dostępność: Niska
123 sprzedanych butelek
6.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Koblevo Select Chardonnay

Białe wytrawne wino produkowane ze szczepu Chardonnay, pochodzące z Ukrainy. Aromat skrywa w sobie subtelne nuty cytrusów i jabłek z akcentami miodu. Delikatna struktura z przyjemną kwasowością ujawnia na podniebieniu śliwki i odrobinę miodu. Wyrazisty i soczysty finisz w połączeniu z lekkością wina sprawia, iż jest to uniwersalny wybór, który powinien pogodzić wiele gustów.

Koblevo Chardonnay to wyborny kandydat do kieliszka przy posiłku opartym na białym mięsie i zawiesistych sosach, a także przy desce serów, orzechów i wędlin. Delikatny charakter wina sprawdzi się również podczas niezobowiązującego spotkania z przyjaciółmi.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Koblevo Winery producent

Charakterystyka Koblevo Select Chardonnay

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Koblevo Select Chardonnay

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
16.03.2022

Dobre proste ( ale nie wodniste ), lekkie, świeże wino za niską cenę. Wyczuwalne nuty cytrusów, przyjemna nie za mocna kwasowość z lekka gorączką na finiszu! Na wykwintne przyjęcie NIE, ale do filmu wieczorem i sałatki z kozim serem i burakiem jak najbardziej!!!!!!

4ocena
18.02.2022

smakuje jak tanie wino ze stacji benzynowej