Wino Koblevo Select Cabernet 604691

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Koblevo Select Cabernet w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Koblevo Select Cabernet 604691

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
27.99 zł

podstawowa

254 sprzedanych butelek
4.00 średnia ocen: 4 głosów

Opis Koblevo Select Cabernet

Czerwone wino wytrawne powstające z Caberneta na Ukrainie. Wśród dominujących aromatów pojawiają się charkaterystyczne akcenty czerwonych i ciemnych owoców uzupełnianych na podniebieniu wyrazistą strukturą i solidnymi taninami. Bardzo efektownie łączy wyważoną kwasowość z soczystymi i słodkimi akcentami owoców.

Koblevo Cabernet sprawdzi się doskonale przy posiłkach opartych na białym i czerwonym mięsie, jak również przy desce serów i wędlin. To także elegancki wybór na niezobowiązujący wieczór ze znajomymi.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Koblevo Winery producent

Charakterystyka Koblevo Select Cabernet

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Koblevo Select Cabernet

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
4ocena
31.07.2022
Opinia zweryfikowana

Słaba jakość, raczej do dodania do potrawy.

3ocena
13.09.2021
Opinia zweryfikowana

No cóż liczyłem, że ma w sobie coś wino od naszych sąsiadów, ale się przeliczyłem :( Da się wypić, tylko po co?! To pierwsza moja tak niska ocena. Nie warto kupować tej butelki, po co się męczyć?

1ocena
23.08.2021
Opinia zweryfikowana

fatalne. Nie kupować.