Wino El Sol Pineapple 604683

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino El Sol Pineapple w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino El Sol Pineapple 604683

Białe, Słodkie 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
19.99 zł

podstawowa

dostępność: Niska
1166 sprzedanych butelek
7.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis El Sol Pineapple

El Sol Pineapple to słodkie wino pełne wyjątkowych nut tropikalnych owoców idealnych na gorące, letnie dni. Połączenie klasycznego wina El Sol Espana wraz ze smakiem ananasa poskutowało niezwykle orzeźwiającym i harmonijnym winem, którego rześka struktura i słodkie nuty pozwalają poczuć się jak na wakacyjnych tropikach!

To wino, które idealnie sprawdzi się podczas letniego pikniku, spotkań z przyjaciółmi czy niejednej imprezie. To także ciekawy wybór do wypróbowania z deserami na bazie tropikalnych owoców. Pełnię swoich smakowych możliwości wino osiąga po schłodzeniu do około 6 stopni.

6°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka El Sol Pineapple

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: El Sol Pineapple

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
29.08.2023
Opinia zweryfikowana

Naprawdę słodkie wino. Aromat ananasa mocno wyczuwalny. Przed spożyciem wino należy schłodzić albo dodać kostki lodu. Bardzo fajne na lato.