Nowość
Wino El Sol Australia White Semi Dry 604930

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino El Sol Australia White Semi Dry w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino El Sol Australia White Semi Dry 604930

Białe, Półwytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
26.99 zł

podstawowa

428 sprzedanych butelek
7.50 średnia ocen: 4 głosów

Opis El Sol Australia White Semi Dry

Delikatne australijskie wino EL SOL Australia. Owoce dojrzewają w intensywnym słońcu południowo-wschodniej Australii. Zbierane są natomiast w nocy przy świetle księżyca, co pozwala im zachować świeży, cytrusowy posmak.

Wino El Sol posiada klarowną konsystencję i zielonkawą barwę z żółtawymi refleksami. W smaku pojawiają się przyjemne nuty owoców tropikalnych i aromat dojrzałych cytrusów. Doskonale przynosi orzeźwienie w letnie, upalne popołudnia.

Idealnie nadaje się do podawania wraz z wędlinami, białym mięsem, rybami oraz sałatkami. Doskonale przynosi orzeźwienie w letnie, upalne popołudnia.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka El Sol Australia White Semi Dry

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: El Sol Australia White Semi Dry

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
14.09.2023
Opinia zweryfikowana

Dosyć ciekawe wino, smak adekwatny do ceny. Na wieczory i popołudnia przy desce serów

7ocena
21.07.2022
Opinia zweryfikowana

Za tę cenę, naprawdę można wypić do kolacji, a nawet dokończyć samo po.

7ocena
16.06.2022
Opinia zweryfikowana

Bardzo przyjemne wino, idealne na upały, podawać mocno schłodzone. Świetny smak owoców cytrusowych, dla mnie dominuje grejpfrut, przyjemna goryczka. Dobra cena, warto spróbować, pora roku sprzyja :)