Wino Cooralook Chardonnay 600948

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Cooralook Chardonnay w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Cooralook Chardonnay 600948

Białe, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
59.90 zł

podstawowa

72 sprzedanych butelek
8.38 średnia ocen: 4 głosów
85 ocena sommeliera

Opis Cooralook Chardonnay

Cooralook Chardonnay charakteryzuje się bladą barwą z zielonymi refleksami. Klasyczne wino australijskie, w którym wyraźnie wyczuwalna jest brzoskwinia i owoce tropikalne. W ustach jest pełne, skoncentrowane z dobrą budową i długim finiszem.

12°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
nie leżakowanie
Yabby Lake producent

Charakterystyka Cooralook Chardonnay

Delikatnie smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Cooralook Chardonnay

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
6.5ocena
01.05.2013
Opinia zweryfikowana

Nie mój typ. Moim zdaniem pierwsze wrażenie, które jest trochę gorzkie, trochę mdłe jest za bardzo dominujące. Owoce, które pojawiają się w drugim momencie mnie nie przekonują.

10ocena

Pyszne. Ale jeśli ktoś woli trochę smaku beczki, to może spotkać go drobny zawód. Wino ma niezwykle wyrafinowaną konstrukcję smakową: w pierwszej chwili wydaje się gorzkie, by po sekundzie wydobyć na kubkach posmak owoców. Niezwykle ciekawe i z tego powodu daję 10.