Wino Clos Maria Negre Montsant 604458

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Clos Maria Negre Montsant w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Clos Maria Negre Montsant 604458

Spokojne Kategoria
Montsant DO Apelacja
132.99 zł

podstawowa

106 sprzedanych butelek
8.33 średnia ocen: 3 głosów

Opis Clos Maria Negre Montsant

Wyborne wino hiszpańskie z apelacji Montsant, będące kupażem szczepów Grenache, Syrah, Carignan i Cabernet Sauvignon. Dojrzewa przez 12 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu. W kieliszku emanuje ciemnym kolorem z fioletowymi refleksami. Na palecie aromatów pojawiają się nuty śliwek i porzeczek. W ustach zaś prawdziwy koncert złożoności pomiędzy strukturą, wyrazistymi taninami oraz kwasowością. Długi i ekspresyjny finisz pełen owoców podkreśla niebywały i satysfakcjonujący charakter wina.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
12 leżakowanie
Sant Marcell producent

Charakterystyka Clos Maria Negre Montsant

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Clos Maria Negre Montsant

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
18.07.2023
Opinia zweryfikowana

Nos jest wypełniony ciemnymi wiśniami, jagodami, wanilią, pieprzem, nutami mineralnymi i pikantnymi. Średnio gęsta struktura. Pełna, soczysta kwasowość z ciemnymi dojrzałymi owocami, dużo gładkich tanin. Lukrecja i bardzo obecne taniny długo utrzymują się na podniebieniu. Długi intensywny finisz wymaga długiego napowietrzania.

8ocena
17.12.2021
Opinia zweryfikowana

Nie tak dobre jak Les Gibertes, ale również bardzo dobre. Trochę bardziej aksamitne niż nieco droższy brat.