Wino Château Malbat Bordeaux 601508

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Château Malbat Bordeaux w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Château Malbat Bordeaux 601508

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
74.99 zł

podstawowa

215 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 7 głosów
82 ocena sommeliera
3 nagrody winiarskie

Opis Château Malbat Bordeaux

Czerwone, wytrawne wino z regionu Bordeaux. Wino jest rubinowo - purpurowej barwy. W nosie uderzają nas aromaty świeżych owoców leśnych oraz konfitur. To francuskie wino jest pełne owoców, z dominującymi akcentami śliwek i wiśni na podniebieniu. Koniec degustacji przynosi długi i przyjemny finisz.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
12 leżakowanie
Grands Vins de Gironde producent

Charakterystyka Château Malbat Bordeaux

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Château Malbat Bordeaux

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8.5ocena
14.03.2017
Opinia zweryfikowana

Ciekawe Bordeaux, piękny kolor, przyjemny aromat, zero kwasowości. długi owocowy finisz z posmakiem przypraw. Dobre francuskie wino, nic mniej i nic więcej, mocne 8,5/10 za solidność ;)

6.5ocena
27.12.2016
Opinia zweryfikowana

Wino dobre, ale trochę za ciężkie dla mnie. Długość raczej bez rewelacyjnych wrażeń. Spodziewałem się w tej kategorii cenowej czegoś lepszego.