Wino Chateau Jacques Blanc Saint-Emilion Grand Cru AOC 604191

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Chateau Jacques Blanc Saint-Emilion Grand Cru AOC w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Chateau Jacques Blanc Saint-Emilion Grand Cru AOC 604191

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
225.00 zł

podstawowa

194 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Chateau Jacques Blanc Saint-Emilion Grand Cru AOC

Chateau Jacques Blanc Saint-Emilion Grand Cru AOC to bardzo subtelne wino znane ze swojej finezji i koloru. W nosie odnajdziemy ciemne owoce (jagody i jeżyny), dyskretny, dobrze oceniany charakter dębu oraz akcenty wanilii i czarnego pieprzu. Na podniebieniu wyczuwalne taniny, owoce oraz nuta drzewa sandałowego i lukrecji. Doskonale odnajduje się w towarzystwkie wołowiny, cielęciny, drobiu i dziczyzny. Wielokrotnie nagradzana i warta uwagi propozycja.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
SCEA Chateau Jacques Blanc producent

Charakterystyka Chateau Jacques Blanc Saint-Emilion Grand Cru AOC

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

opinia sommeliera

Emilion Grand Cru AOC to perełka z prawego brzegu wspaniale zbalansowana 85% melotem i 15% cabernet franc. Wino z potencjałem ziemiste, soczyste, mineralne, z nutami lukrecji i drzewa sandałowego. Dekantujemy przed degustacją, podajemy z krwistym antrykotem.


Oceny użytkowników o: Chateau Jacques Blanc Saint-Emilion Grand Cru AOC

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.