Wino Chalet du Papillon White 0,75 l 604099

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Chalet du Papillon White 0,75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Chalet du Papillon White 0,75 l 604099

Białe, Inne 0,75 L korek
Spokojne Kategoria
12,50 zł promocyjna
24,99 zł podstawowa
dostępność: Wysoka
181 sprzedanych butelek
9,50 średnia ocen: 2 głosów

opis wina

Chalet du Papillon White to aromatyzowany koktajl na bazie wina (51%). Zabawna etykieta z motylem w tle zachęca do zakupu tego trunku. Napój przyjemnie orzeźwia, między innymi dzięki niskiej zawartości alkoholu (5,5%). Cudowny zapach owoców i typowa elegancja połączona z delikatną pikantością gron typu muskat, sprawiają, że chętnie do niego powrócisz.

8°C TEMP. PODANIA
Les Grands Chais De France producent

Charakterystyka wina

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
10ocena
27.09.2020

Idealne na ciepłe dni. Bardzo dobre.

9ocena
04.03.2020

Wino delikatne i z ciekawym smakiem tak naprawdę jest to wino z sokiem ,koktajl jak kto nazywa ,jednakże niska zawartość alkoholu sprawia że możemy się zagłębić w smaku :) Jest to pierwszy wyrób Francuski który pije osobiście z Winezji poprzednie Francuskie wina były prezentami ,według mnie jest to nieliczna propozycja dla osób które nie lubią Francuskich win uważając je za przereklamowane ,te może zaskoczyć w pozytywny sposób ;) I oczywiście ta etykieta przepiękna szczególnie dla osób lubiących motyle :D Polecam wino jest słodkie/półsłodkie. Osobiście degustowałem je solo i w takiej formie lekko schłodzone polecam :)