Wino Chalet du Papillon Pink 0.75 l 604100

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Chalet du Papillon Pink 0.75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Chalet du Papillon Pink 0.75 l 604100

Różowe, Słodkie 0.75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
39.99 zł

podstawowa

190 sprzedanych butelek
5.80 średnia ocen: 5 głosów

Opis Chalet du Papillon Pink

Chalet du Papillon Pink to aromatyzowany koktajl na bazie wina (51%), a piękna etykieta z motywem motyla przyciąga wzrok. Ten orzeźwiający napój będzie doskonałym towarzyszem letnich, ciepłych wieczorów. Na podniebieniu wyczuwalna owocowość oraz słodkość. Doskonale łączy się z wołowiną i dziczyzną.

8°C TEMP. PODANIA
Les Grands Chais De France producent

Charakterystyka Chalet du Papillon Pink

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Chalet du Papillon Pink

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
23.12.2022
Opinia zweryfikowana

Bardzo słodkie i przyjemne wino do deserów. Butelka z motylkami szczególnie przypada do gustu kobiet. Wino polecam schłodzić przed podaniem. Ze względu na niską zawartość alkoholu pije się jak soczek a alkohol jest nie wyczuwalny.

7ocena
02.03.2022
Opinia zweryfikowana

Bardziej aperitif niż wino - pije się przyjemnie

7ocena
28.10.2021
Opinia zweryfikowana

Babski koktajl. Przyjemnie się pije i na pewno się nie upije

6ocena
Opinia zweryfikowana

To jest aromatyzowany koktajl na bazie wina, nie wino. Cukierkowe, wygładzone, dla dam z wyższych sfer, które nie mają pojęcia o winie. Szampan im więc nie smakuje, a pinky nie kosztuje za dużo a i tak miło się pije😂 Truskawki, poziomki. 2.9

2ocena
29.09.2020
Opinia zweryfikowana

Wino jest błędnie sklasyfikowane. Według etykiety, jest to napój składający się z francuskiego wina oraz wody (5% alkoholu), rozlewany w Niemczech. Nie jest straszne, natomiast nie jest to francuskie różowe wino.