Nowość
Wino Cape Dream Sauvignon Blanc 605078

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Cape Dream Sauvignon Blanc w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2022.

Wino Cape Dream Sauvignon Blanc 605078

RPA
Białe, Wytrawne 2022 0.75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
33.74 zł promocyjna
44.99 zł

podstawowa

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 44.99 zł
dostępność: Wysoka
30 sprzedanych butelek
7.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Cape Dream Sauvignon Blanc

Białe wino z regionu Western Cape ulokowanego w Południowej Afryce. W butelce znajdziemy uwielbiany i sprawdzający się w winnicach (oraz w kieliszkach) na całym świecie Sauvignon Blanc. Cape Dream ukazuje rześki charakter szczepu, z którego jest wykonany wraz z wpływem lokalnego terroir. Skutkuje to winem ekspresyjnym i dającym dużo przyjemności w swoim prostym i bezpośrednim charakterze.

W kieliszku emanuje jasnożółtym kolorem z zielonkawymi przebłyskami. Bukiet wciąga w niezwykle aromatyczny wir pełen cytrusów, trawy i ziół. Na podniebieniu orzeźwiające, z chrupką kwasowością i przyjemną, zaznaczoną strukturą. Finisz pozostawia świeże, pełne owocowości wrażenie, sprawiając że ciężko odmówić sobie kontynunowania degustacji.

To wino idealnie sprawdzi się w towarzystwie przekąsek i sałatek. Jak w domu poczuje się również jako aperitif, stanowiąc świetny start wieczoru z przyjaciółmi.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Les Grands Chais De France producent

Charakterystyka Cape Dream Sauvignon Blanc

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Cape Dream Sauvignon Blanc

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.