Wino Cantine Ferrari Demi-Sec Gift Box Trento DOC White 604315

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Cantine Ferrari Demi-Sec Gift Box Trento DOC White w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Cantine Ferrari Demi-Sec Gift Box Trento DOC White 604315

Białe, Półsłodkie 0.75 L korek
Szczep
Musujące Kategoria
DOC Trentino Apelacja
229.00 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
45 sprzedanych butelek
8.75 średnia ocen: 4 głosów

Opis Cantine Ferrari Demi-Sec Gift Box Trento DOC White

Wino musujące ze szczepu Chardonnay, pochodzące z włoskiego regionu Trentino, z apelacji Trento DOC. Zbiory i selekcja winogron odbywają się w całości ręcznie, w okresie pomiędzy końcem sierpnia i początkiem września. Ferrari Demi-Sec urzeka delikatnymi aromatami dzikich kwiatów, jabłek i nut drożdżowych, które zawdzięcza okresowi dwudziestomiesięcznemu dojrzewaniu na osadzie z lokalnych drożdży. W ustach złożona i kremowa struktura łączy się wspaniale z długim, lekko słodkawym finiszem wynikającym z wyższej obecności cukru resztkowego w winie. Doskonale sprawdzi się na osłodę po posiłku lub do lekkich deserów.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Ferrari F.lli Lunelli producent

Charakterystyka Cantine Ferrari Demi-Sec Gift Box Trento DOC White

Milutko smak
Owoce i minerały aromat
Gładkie gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Cantine Ferrari Demi-Sec Gift Box Trento DOC White

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
(Doradca Klienta) 19.05.2022

Przyjemne i gładkie wino z wyczuwalną nutą cytryny i chleba. Na podniebieniu można odnaleźć zielone jabłko, melon i limonkę. Zrównoważony i co ważne nie za słodki. Bąbelki intensywne.