Wino Black Stallion Winery Estate Chardonnay, Napa Valley 2018 604083

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Black Stallion Winery Estate Chardonnay, Napa Valley 2018 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2018.

Wino Black Stallion Winery Estate Chardonnay, Napa Valley 2018 604083

Białe, Wytrawne 2018 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
219.00 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
206 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Black Stallion Winery Estate Chardonnay, Napa Valley

Black Stallion Winery Estate Chardonnay to starannie winifikowane wino, które powstało z winogorn, z różnych obszarów Napa Valley. Częściowo fermentowane w beczkach z dębu francuskiego i amerykańskiego. Oferuje soczysty bukiet cytrusów, zielonych jabłek, orzechów laskowych, kokosa i wanilii. Na podniebieniu wyczuwalna jedwabistość, kremowa konsystencja oraz smak rumianku, kwiatu pomarańczy i brązowego masła. Wino jest soczyste, krągłe, ze świeżym i korzennym wykończeniem.

12°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
10 leżakowanie
Black Stallion Winery producent

Charakterystyka Black Stallion Winery Estate Chardonnay, Napa Valley

Milutko smak
Owoce z beczką aromat
Jedwab gładkość
Dobrze zbudowane budowa

opinia sommeliera

Potężne Chardonnay z włoskim akcentem właściciela z sycylijskim rodowodem. Black Stallion Winery Estate winifikowany był w beczkach francuskich i amerykańskich co daje wino złożone, soczyste, z elementami wanilii oraz z mocnym bukietem owoców egzotycznych. Pasuje do pieczonego kurczaka. Można przechować kilka lat w piwniczce.


Oceny użytkowników o: Black Stallion Winery Estate Chardonnay, Napa Valley

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
(Doradca Klienta) 18.05.2022

Mocne chardonnay z wyczuwalnym aromatem dębiny. Wino jest owocowe z dobrą kwasowością. Odnalazłam cytrusy, wanilię, akcenty mineralne i migdały.