Wino Black Stallion Winery Estate Chardonnay, Napa Valley 2018 604083

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Black Stallion Winery Estate Chardonnay, Napa Valley 2018 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2018.

Wino Black Stallion Winery Estate Chardonnay, Napa Valley 2018 604083

Białe, Wytrawne 2018 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
219.00 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
176 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Black Stallion Winery Estate Chardonnay, Napa Valley

Black Stallion Winery Estate Chardonnay to starannie winifikowane wino, które powstało z winogorn, z różnych obszarów Napa Valley. Częściowo fermentowane w beczkach z dębu francuskiego i amerykańskiego. Oferuje soczysty bukiet cytrusów, zielonych jabłek, orzechów laskowych, kokosa i wanilii. Na podniebieniu wyczuwalna jedwabistość, kremowa konsystencja oraz smak rumianku, kwiatu pomarańczy i brązowego masła. Wino jest soczyste, krągłe, ze świeżym i korzennym wykończeniem.

12°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
10 leżakowanie
Black Stallion Winery producent

Charakterystyka Black Stallion Winery Estate Chardonnay, Napa Valley

Milutko smak
Owoce z beczką aromat
Jedwab gładkość
Dobrze zbudowane budowa

opinia sommeliera

Potężne Chardonnay z włoskim akcentem właściciela z sycylijskim rodowodem. Black Stallion Winery Estate winifikowany był w beczkach francuskich i amerykańskich co daje wino złożone, soczyste, z elementami wanilii oraz z mocnym bukietem owoców egzotycznych. Pasuje do pieczonego kurczaka. Można przechować kilka lat w piwniczce.


Oceny użytkowników o: Black Stallion Winery Estate Chardonnay, Napa Valley

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
8ocena
18.05.2022

Mocne chardonnay z wyczuwalnym aromatem dębiny. Wino jest owocowe z dobrą kwasowością. Odnalazłam cytrusy, wanilię, akcenty mineralne i migdały.