Wino Antares Sauvignon Blanc Valle Central D.O. 600622

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Antares Sauvignon Blanc Valle Central D.O. w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Antares Sauvignon Blanc Valle Central D.O. 600622

Białe, Wytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
Central Valley Apelacja
19.99 zł

podstawowa

1014 sprzedanych butelek
5.75 średnia ocen: 4 głosów
79 ocena sommeliera

Opis Antares Sauvignon Blanc Valle Central D.O.

Wino wyprodukowane w 100% z odmiany Sauvignon Blanc w Chile, w regionie Valle Central. Aromaty tropikalnych i cytrusowych owoców wzbogacone są tu dojrzałą gruszką i białymi kwiatami. Jako całość, dzięki dobremu balansowi kwasowości, jest bardzo orzeźwiające.

8-10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Nie leżakowanie
Carolina Wine Brands S.A. producent

Charakterystyka Antares Sauvignon Blanc Valle Central D.O.

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Antares Sauvignon Blanc Valle Central D.O.

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
5ocena
30.11.2017
Opinia zweryfikowana

jak większość białych win, jest dość lekkie, jednak nie zachwyciło smakiem. Może trochę za mało wytrawne.

20.12.2016
Opinia zweryfikowana

Odpowiednie wino dla miłośników białych świeżych win. Mimo że jest wytrawne to ja bardziej określiłbym je jako półwytrawne. Dobre do makaronów i serów

Opinia zweryfikowana

Świeżość. Pachnie jak bukiet zebranych kwiatów tuż po ciepłym deszczu. Tak dobre, że aż nie chce wypuszczać się z ust. Delikates!

Oczywiście, czemu nie? Nawet w najbardziej siarczyste mrozy przydaje się białe, lekkie wino do przekąsek, które niczego nie udaje i jest w całości wyprodukowane z mojego ukochanego szczepu Sauvignon Blanc. I jeszcze podpowiedź: spróbujcie z sushi, pasuje idealnie.