Wino Alma Azul Blue Chardonnay Sparkling 0.75 l 602665

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Alma Azul Blue Chardonnay Sparkling 0.75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Alma Azul Blue Chardonnay Sparkling 0.75 l 602665

Inne, Wytrawne 0.75 L korek
Szczep
Musujące Kategoria
59.99 zł

podstawowa

80 sprzedanych butelek
7.20 średnia ocen: 5 głosów
80 ocena sommeliera

Opis Alma Azul Blue Chardonnay Sparkling

Naturalnie niebieskie bąbelki - to zdecydowanie najbardziej oryginalne wino! Etykieta zawiera informacje o "napoju aromatyzowanym na bazie wina", jednak jest to chardonnay, które kolor swój zawdzięcza naturalnym barwnikom. Kolor Almy nawiązuje do kultury śródziemnomorskiej, zaś aloes na etykiecie to uznanie dla tej pięknej rośliny występującej w regionie pustynnym Andaluzji. Alma Azul to hiszpański napój musujący urzekający swoją rześkością oraz owocowością. Zabrane na imprezę robi furorę. Jest lekkie, orzeźwiające, z bardzo przyjemnym aromatem oraz mnóstwem owocowych bąbelków na podniebieniu. Wyprodukowane zostało w Andaluzji ze szczepu Chardonnay i Garnacha. Świetnie sprawdzi się jako aperitif bądź dodatek do drinków.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
nie leżakowanie
Alma Azul producent

Charakterystyka Alma Azul Blue Chardonnay Sparkling

Rześko smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Alma Azul Blue Chardonnay Sparkling

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
2ocena
11.08.2018
Opinia zweryfikowana

Oryginalny piękny kolor, ale w smaku bardzo słabe wino - smakuje jak mydło. Jednorazowa przygoda.