Wino Alma Azul Blue Chardonnay 0.75 l 602664

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Alma Azul Blue Chardonnay 0.75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Alma Azul Blue Chardonnay 0.75 l 602664

Inne, Wytrawne 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
59.99 zł

podstawowa

89 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 5 głosów

Opis Alma Azul Blue Chardonnay

Alma Azul to rześki, hiszpański napój na co dzień, który zachwyca wyjątkowym kolorem pochodzącym od naturalnego barwnika występującego w skórkach winogron. Na etykiecie widnieje zapis o aromatyzowanym napoju na bazie wina białego, jednak produkt ten jest w 100% naturalny. Wyjątkowości dodaje także fakt, że Alma Azul produkowana jest w winnicy położonej na pustyni w pobliżu Morza Śródziemnego. Kolor ma być także ukłonem w kierunku kultury śródziemnomorskiej. Ten napój z Andaluzji produkowane jest w 100% z winogron szczepu Chardonnay. Zawiera ok. 11% alkoholu i jest dość łatwe, przyjemne w odbiorze. W ustach wyczuwalny przede wszystkim aromat malin oraz pitai (smoczy owoc). Polecamy pić solo lub z lekkimi przekąskami na bazie owoców morza i warzyw.

12°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
nie leżakowanie
Alma Azul producent

Charakterystyka Alma Azul Blue Chardonnay

Delikatnie smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Alma Azul Blue Chardonnay

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
18.09.2017
Opinia zweryfikowana

Nie wyznaję się w winach (jeszcze), więc wybrałem coś stosownego do dań morza. Ogólnie winko bardzo przyjemne, piękny kolor, który robił bardzo dobre wrażenie, czuć na języku maliny oraz smoczy owoc, które uwielbiam. Bardzo nam smakowało :)