Wino 30 Mile Cabernet Sauvignon 600945

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino 30 Mile Cabernet Sauvignon w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino 30 Mile Cabernet Sauvignon 600945

Czerwone, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
34.90 zł

podstawowa

427 sprzedanych butelek
7.10 średnia ocen: 15 głosów
84 ocena sommeliera

Opis 30 Mile Cabernet Sauvignon

30 Mile to wino australijskie wyprodukowane ze szczepu Cabernet Sauvignon. Aromat bardzo intensywny z dojrzałymi owocami jagodowymi na przodzie, w tle pojawia się czarna porzeczka. Przyjemne, będzie pasowało to steków i potraw z czerwonego mięsa.

17°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Quarisa producent

Charakterystyka 30 Mile Cabernet Sauvignon

Delikatnie smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: 30 Mile Cabernet Sauvignon

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
02.01.2014

Wytrawne wino o głębokim kolorze purpury, mocno owocowe, a do tego w mocno przystępnej cenie. Wszystko to sprawia,że staje się świetną propozycją dla amatorów lampki wina na co dzień.

5ocena
09.11.2013

Ja niestety nie do końca zgodzę się z poprzednikami - picie tego wina nie sprawiało mi takiej przyjemności jak oczekiwałam. Niestety było trochę za mocno 'alkoholowe' - butelka była otwarta przed piciem min.30 minut, a i w kieliszku dodatkowo starałam się 'dotlenić' wino, aby zniweczyć ten posmak, jednak nie do końca się udało. Istnieje też prawdopodobieństwo, że po prostu nie pasuje mi smak 100% Caberneta :) Dlatego pomimo wszystko polecam spróbować - cena jest przyziemna, więc warto poznać ten smak.

9.5ocena
(Doradca Klienta) 23.06.2012
Opinia zweryfikowana

Moim zdaniem świetne wino w bardzo dobrej cenie - zgadzam sie z Cubic'iem że nie ma kwasowości i są droższe ciekawsze wina, ale w tej cenie to super propozycja. Owocowe, delikatne, nie za ciężkie, nie za wytrawne - myślę, że dzięki temu przypadnie do gustu wielu osobom, a tym samym to dobre i bezpieczne wino by postawić na stole jak wpadają znajomi - nie wydamy majątku, a wszystkim jak sądzę zasmakuje :). Na zdrowie!

9ocena

Kolejne zaskoczenie cenowe. Takie wino, o tak głębokim smaku, z pamiątką wytrawnej owocowej nuty za takie psie pieniądze? No świat wina staje się dla mnie coraz bardziej przyjazny…

6.5ocena
13.02.2012
Opinia zweryfikowana

Klasyczny Cabernet w Australijskim wydaniu. Bez cienia kwasowości, z lekkimi posmakami owocowymi. Bez tragedii bez rewelacji.