Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Principe De Viana Edicion Blanca Chardonnay VH.35

4.85 (10)
53,99 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 135
Sprzedanych butelek

Opis Principe De Viana Edicion Blanca Chardonnay

Hiszpańskie wino z regionu Navarra od producenta Principe De Viana. Doskonałe połączenie dwóch białych szczepów, Chardonnay oraz Sauvignon Blanc. Producent dba o szczególną ochronę roślin oraz doskonalenie win. Zbiory przeprowadzane są nocą, aby zminimalizować utleniania się owoców. Winogrona dzięki temu, docierają również do winnicy bez większych strat.

Wino białe wytrawne w kolorze delikatnie zielonkawo-żółtym. W nosie wyczujemy aromaty owoców cytrusowych grejpfruta, limonki, ananasa, a także moreli. W ustach wino jest wyraźnie świeże i o zrównoważonej kwasowości i niezwykle długim finiszem.

Principe De Viana Edicion Blanca Chardonnay doskonale sparuje się potrawami z ryżem, makaronem. Będzie również świetnym kompanem do ryb a także owoców morza.
8℃
temp. podania
Principe De Viana
Producent

Charakterystyka Principe De Viana Edicion Blanca Chardonnay

Pasuje do

Białe mięsa

Białe mięsa

Opinie klientów

4.85
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
10 opinii
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
separator Opinia zweryfikowana
Dobre połączenie Chardonnay oraz
Dobre połączenie Chardonnay oraz Sauvignon Blanc. Wyczuwalne owocowe aromaty i delikatna kwasowość sprawia że jest przyjemnie i delikatne. Warto spróbować.
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Wino delikatne,
Wino delikatne, z owocowym aromatem. Idealne do pasty :)
star star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Wino było delikatne,
Wino było delikatne, miało niezbyt wysoką kwasowość i przyjemne owocowe aromaty. Idealne do picia solo oraz z delikatnym posiłkiem.

3 produkt(ów)

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto