Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Osokyé Whisky GD.16

3 (4)

Francja Francja,

South West

icon 0,7 l 0,7 l

icon korek Korek

134,99 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 1
Sprzedanych butelek

Opis Osokyé Whisky

Osokyé Whisky to unikalny, limitowany trunek stworzony przez doskonałego, jakościowego, wielopokoleniowego producenta koniaków - Godet Cognac. Nazwa pochodzi od nazwy parceli w Lotaryngii, gdzie rodzina Godet uprawia jęczmień, z którego wyprodukowano tę unikalną whisky. Osokyé Whisky to alkohol typu single malt bez dodatku torfu. Dojrzewa w beczkach z amerykańskiego dębu przez co najmniej 3 lata, dzięki czemu ujmuje pięknymi nutami wanilii. Whisky jest złożona, ale nieskomplikowana, intensywna oraz pełna głębi. Osokyé Whisky produkowana jest w limitowanych seriach - po 1800 sztuk na rok i jest niezwykle rzadko spotykana.
10℃
temp. podania
43%
Zawartość alkoholu
Godet
Producent

Opinie klientów

3
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
4 opinions
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star
separator Opinia zweryfikowana
Francuzi jednak powinni skupić
Francuzi jednak powinni skupić się na winach;) Whisky nie zachwyca, ale możliwe że dlatego iż mam mocno wybiórczy gust i smakują mi tylko irlandzkie whiskey.

1 element

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto