Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

O nas

Serwis stworzony dla wszystkich miłośników wina – niezależnie od poziomu ich wiedzy i doświadczenia. To tutaj znajdziesz całą ofertę produktową sprzedawców współpracujących z firmą Winezja.pl – wina, alkohole mocne, akcesoria. Każdy produkt zawiera wysokiej jakości zdjęcia oraz informacje określające kraj i region z którego pochodzi, smak, kolor, szczep, rocznik, a nawet typ zamknięcia. Dzięki obszernym opisom przygotowanym przez doradców Winezja.pl, sprawdzisz czego należy spodziewać się po otwarciu butelki oraz jakie charakterystyczne aromaty wyróżniają to wino na tle innych.


Z nami:

  • zawsze dokładnie wiesz, co rezerwujesz;
  • dzięki szczegółowym zdjęciom poczujesz, jakbyś trzymał butelkę w dłoni;
  • poznasz propozycje najlepiej dopasowanych akcesoriów i potraw.

W doborze win pomogą nie tylko doradcy portalu Winezja.pl, ale także współpracujący z nami Sommelierzy. Dzięki nam, na pewno dopasujesz wino zgodnie z preferencjami i dobierzesz odpowiednią butelkę do okazji.

My nie sprzedajemy wina, dajemy Ci możliwość poczucia przyjemności kupowania.

Winezja.pl to także społeczność ludzi połączonych niezwykłą pasją. Sprawdź blog naszych ekspertów, poznaj opinie i oceny innych użytkowników, dziel się swoimi doświadczeniami, oceniaj i komentuj wina. Zależy nam na tym, żebyś poczuł, że niczego tu nie musisz – wręcz przeciwnie - możesz wszystko.

Wierzymy, że poznawanie wina może być fascynującą przygodą, a jego zamawianie – w pełni wygodne.

O naszym profesjonalnym podejściu do Użytkowników portalu świadczy seria nagród. To właśnie Użytkownicy Winezja.pl wywalczyli dla nas tytuł Złotej Strony Miesiąca Tygodnika Wprost oraz miano Najlepszego Sklepu w Polsce w prestiżowym konkursie Webstar Festival. Z propozycji oferowanych przez portal skorzystały już tysiące zadowolonych Użytkowników. Dołącz do nich i Ty.


100% Użytkowników poleca nasz portal

Winezja.pl od wielu lat gości w serwisie Opineo.pl, gdzie Użytkownicy portalu wyrażają opinię na temat produktów i obsługi. To tam zdobyliśmy certyfikat Słucham swoich klientów, przyznawany za aktywne zbieranie opinii oraz słuchanie Użytkowników portalu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom staramy się, aby prezentowane na portalu usługi były dostarczane na najwyższym poziomie. Dzięki temu otrzymaliśmy również certyfikat Jakości usług Q. Portale oznaczone tym znakiem podlegają stałemu monitoringowi przez zespół Opineo, jak również przez samych Użytkowników, którzy przyznają punktacją wg. subiektywnej oceny.


Sympatycy Winezja.pl

Są z nami również gwiazdy małego i dużego ekranu, które próbują i testują wina prezentowane na stronie. Należą do nich m.in. Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowicz, Monika Zamachowska, Wojciech Koronkiewicz, Bożydar Iwanow, Ewa Gawryluk, czy Waldemar Błaszczyk.

 

Zapraszamy do poznania win z najlepszej strony!
Zespół Winezja.pl