Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Mountain View Cape Red JJ.78

3.05 (21)
32,39 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 224
Sprzedanych butelek

Opis Mountain View Cape Red

Mountain View Cape Red to czerwone, wytrawne wino z RPA. W nosie wino prezentuje subtelne, pikantne aromaty oraz drobinę egzotycznej ziołowości. Na podniebieniu jest soczyste, z wyraźnymi akcentami dojrzałej wiśni oraz owoców leśnych. Ten kupaż cabernet sauvignon oraz rooberneta jest delikatny, o niskiej kwasowości, soczysty i lekki. Świetnie sprawdzi się do makaronów bądź dań z grilla.
16℃
temp. podania
13,5%
Zawartość alkoholu
L'avenir
Producent

Charakterystyka Mountain View Cape Red

Aromatyczność

średnia

Aromatyczność

Taniny

średnie

Taniny

Kwasowość

średnia

Kwasowość

Budowa

średnie

Budowa

Pasuje do

Wędliny

Wędliny

Makarony

Makarony

Białe mięsa

Białe mięsa

Czerwone mięsa

Czerwone mięsa

Opinie klientów

3.05
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
21 opinii
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star
separator Opinia zweryfikowana
Ciekawe wino - smak
Ciekawe wino - smak dosyć przyjemny, ale niestety kwasowość dosyć wysoka pomimo wcześniejszych opinii - za wysoka, jak na mój gust.
star star star
separator Opinia zweryfikowana
Przeciętne czerwone wino w
Przeciętne czerwone wino w przeciwieństwie do białego z tej winnicy.
star star star
separator Opinia zweryfikowana
Wino jest delikatne,
Wino jest delikatne, o niskiej kwasowości, w aromatach dominują małe czerwone owoce, jeżyna, malina. Przyjemne wino nacodzień.
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Ciekawe wino,
Ciekawe wino, bardzo ciekawe. Ja nie czuję w nim owoców, a tylko i wyłącznie przyprawy, a dokładniej mówiąc pieprz, biały pieprz Cubic ma rację. Jest bardzo pikantne i przez to bardzo oryginalne. Faktycznie niska kwasowość, to atut tego wina, z włoskim makaronem komponowało się świetnie, nie wiem, co było bardziej pieprzne ;) Warto spróbować, to oryginalne i bardzo nietypowe wino, cena zachęca!
star star star
separator Opinia zweryfikowana
Nos bardzo skąpy i
Nos bardzo skąpy i bardzo męski. Trochę skóry, trochę pieprzu - chyba białego (?) Smak ulotny i bardzo płytki. Trochę goryczki, pieprz, dużo pikantnych i wytrawnych akcentów. Ale strasznie szybko trzeba łapać smak, bo ucieka. Teraz czuję gdzieś z tyłu owoce, ale głowy nie dam. Wino w jakiś sposób ciekawe, bo tak męskie i tak surowe wino pije pierwszy raz w życiu... ale... chyba do niego nie chcę wracać.

5 produkt(ów)

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto