Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Książka "Wino. Praktyczny poradnik. Wine Folly." XX.603

5 (5)

Polska Polska,

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Opis Książka "Wino. Praktyczny poradnik. Wine Folly."

Książka, która powstała na bazie strony internetowej dla debiutantów i koneserów wina "Winefolly.com". Pomysłodawcy serwisu - Madeline Puckette i Justin Hammack, postanowili, by wszystkie informacje przenieść na papier i w ten sposób powstało małe kompendium wiedzy: "Wino. Praktyczny poradnik. Wine Folly." Przejrzyste grafiki i wizualizacje sprawiają, że nauka to sama przyjemność. Niekiedy ciężkie w zrozumieniu winne tematy, są wytłumaczone w prosty i humorystyczny sposób. Ta książka to świetny pomysł na prezent jak i źródło wiedzy dla początkujących czy znawców.
Dream Books
Producent

Opinie klientów

5
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
5 opinii
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Świetna książka,
Świetna książka, z której korzystam cały czas. Przyda się osobom które zaczynaja swoją przygodę z winem jak i tym którzy zarówno chcą odświeżyć sobie swoją wiedzę. Dużo ilustracji, grafik, wyjaśnień. Całkiem na plus, bez zastrzeżeń
star star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Świetna książka dla osób
Świetna książka dla osób które zaczynają swoją przygodę z winem ale i nie tylko. Dobrze jest otworzyć ją razem z winem i sprawdzać swoje doznania z tym co jest napisane w książce.

2 produkt(ów)

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto