Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Koniak Hennessy VS MT.07

5 (5)

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 142
Sprzedanych butelek

Opis Koniak Hennessy VS

Nazwa koniak zarezerwowana jest dla trunków wytwarzanych jedynie we Francji, w pobliżu miasteczka Cognac. Proces wytwarzania tego trunku jest niezmienny od około 300 lat i jest to najsłynniejszy i najbardziej elegancki winiak. W przeszłości nazywano go również "eau de vie" co oznacza "woda życia". Do produkcji koniaku używa się wyłącznie 3 szczepów białego wina, jednak najpopularniejszym jest trebbiano. Hennessy wytwarzany jest z 40 destylatów dojrzewających od 4 do 15 lat w beczkach spełniających bardzo restrykcyjne warunki. Koniak ten w smaku jest niezwykle orzeźwiający, z wyczuwalnymi aromatami dębowymi przechodzącymi w drugim smaku w nutę orzecha laskowego. Wyczuwalna jest także wanilia pochodząca z dojrzewania w beczce. Koniak Hennessy jest pełnym witalności i orzeźwienia, tajemniczości i elegancji trunkiem przepełnionym tradycją.
18℃
temp. podania
40%
Zawartość alkoholu
Hennessy
Producent

Opinie klientów

5
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
5 opinii
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Bardzo dobry,
Bardzo dobry, idealnie sprawdził się na weselu jako dodatkowy alkohol.

1 element

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto