Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Highland Queen Majesty 14YO Single Malt Whisky VB.26

4 (4)
215,99 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 10
Sprzedanych butelek
Nagrody winiarskie 1
Nagrody winiarskie

Opis Highland Queen Majesty 14YO Single Malt Whisky

Highland Queen Majesty 14YO to whisky typu single malt pochodząca z regionu Highland w Szkocji. Producentem tej słynnej whisky jest znany i ceniony Tullibardine. 14 lat spędzone w dębowych beczkach nadaje destylatowi niezwykłego charakteru i dojrzałości, jednocześnie pozostawiając łagodny i przyjemny charakter.

Wśród aromatów dominują owoce tropikalne wraz z odrobiną przypraw i dębu. Na podniebieniu dużo owocowości, która następnie przeradza się w wanilię z nutami kawy. Finisz wyrazisty, choć nie nadwyraz długi, pozostawia pikantne odczucia z pieprzem i gałką muszkatałową na pierwszym planie.
40%
Zawartość alkoholu
Tullibardine
Producent

Opinie klientów

4
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
4 opinions
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star
Miałam okazję spróbować tą
Miałam okazję spróbować tą whisky, bardzo zaskoczył mnie jej przyjemny aromat suszonych owoców, orzechów zdecydowanie słodki. W smaku również przyjemnie łagodna, bez aromatu torfu, czego nie lubię. Warta wypróbowania.

1 element

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto