Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

El Sol Espana White AX.719

4 (4)
17,99 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 568
Sprzedanych butelek

Opis El Sol Espana White

El Sol Espana White to półsłodkie białe wino cechujące się doskonałym balansem i owocowością. Aromat jabłek i cytrusów uzupełniany jest na podniebieniu przez delikatną strukturę wina i wyczuwalną słodycz, które skutkują lekkim, przyjemnym wrażeniem.

El Sol to wyborny kompan podczas letnich wieczorów w gronie znajomych, radząc sobie świetnie jako apearitiv, ale także to sprawdzony wybór do sałatek i deserów. Uniwersalny charakter wina zapewnia niezawodność podczas wielu codziennych okazji!
8℃
temp. podania
Ambra S.A.
Producent

Charakterystyka El Sol Espana White

Opinie klientów

4
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
4 opinions
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Wino dość słodkie,
Wino dość słodkie, posiada intensywną żółtą barwę, podawałam do deseru i w takiej roli się sprawdziło. Cena do tego bardzo atrakcyjna.

1 element

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto