Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Coralto Nero D' Avola BG.03

4.3 (16)

icon 0,75 l 0,75 l

icon korek Korek

51,29 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 149
Sprzedanych butelek

Opis Coralto Nero D' Avola

W kieliszku rubinowo czerwone z granatowymi refleksami. W bukiecie przyjemne nuty wiśni i czereśni oraz białego pieprzu. W ustach czujemy zapowiadane wcześniej czerwone owoce, zwieńczone korzennym i lekko tanicznym finiszem. Trzy miesiące starzenia w beczce dodaje elegancji i skutkuje bardzo zrównoważonym winem, które z łatwością poradzi sobie z grillowanym mięsem czy risottem wegetariańskim.
18℃
temp. podania
Curatolo Arini
Producent

Charakterystyka Coralto Nero D' Avola

Pasuje do

Czerwone mięsa

Czerwone mięsa

Białe mięsa

Białe mięsa

Z grilla

Z grilla

Wędliny

Wędliny

Sery

Sery

Opinie celebrytów (1)

Ach co za dodatek do mięsa! Proszę spróbować koniecznie z pieczystym. Niweluje ciężar w żołądku i pozostawia ziołowy posmak. Chce się żyć.
Opinie celebrytów
Grażyna Wolszczak
Aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna

Opinie klientów

4.3
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
16 opinii
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Lubię wina z Sycylii,
Lubię wina z Sycylii, więc może na wyrost, ale dla mnie to fajne wino.
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Bardzo przyjemne i lekkie
Bardzo przyjemne i lekkie Nero D'Avola. W smaku delikatnie owocowe i korzenne, raczej krótki finisz. Generalnie nieżle zrównoważone, takie wino dla kazdego, chociaż stosunek ceny do jakości nie do końca mnie przekonuje. Fajne wino do lekkiego posiłku. Ja osobiście połączyłem z serami i orzechami - bardzo udana kombinacja dla tego wina.
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Bardzo fajne wino.
Bardzo fajne wino. Eleganckie, trochę owocowe, trochę korzenne, trochę pikantne. Wszystkie akcenty zrównoważone, dobrze zbalansowane, zero nachalności, zero banału. Super się je piło. Szczerze mówiąc to rozeszło się tak szybko, że nie zdążyłem w pełni się w nim dobrze rozsmakować! 9/10!
star star star star star
Ach co za dodatek
Ach co za dodatek do mięsa! Proszę spróbować koniecznie z pieczystym. Niweluje ciężar w żołądku i pozostawia ziołowy posmak. Chce się żyć.

4 produkt(ów)

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto