Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Cape Dream Sauvignon Blanc GQ.40

4 (5)
40,49 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 49
Sprzedanych butelek

Opis Cape Dream Sauvignon Blanc

Białe wino z regionu Western Cape ulokowanego w Południowej Afryce. W butelce znajdziemy uwielbiany i sprawdzający się w winnicach (oraz w kieliszkach) na całym świecie Sauvignon Blanc. Cape Dream ukazuje rześki charakter szczepu, z którego jest wykonany wraz z wpływem lokalnego terroir. Skutkuje to winem ekspresyjnym i dającym dużo przyjemności w swoim prostym i bezpośrednim charakterze.

W kieliszku emanuje jasnożółtym kolorem z zielonkawymi przebłyskami. Bukiet wciąga w niezwykle aromatyczny wir pełen cytrusów, trawy i ziół. Na podniebieniu orzeźwiające, z chrupką kwasowością i przyjemną, zaznaczoną strukturą. Finisz pozostawia świeże, pełne owocowości wrażenie, sprawiając że ciężko odmówić sobie kontynunowania degustacji.

To wino idealnie sprawdzi się w towarzystwie przekąsek i sałatek. Jak w domu poczuje się również jako aperitif, stanowiąc świetny start wieczoru z przyjaciółmi.
8℃
temp. podania
12,5%
Zawartość alkoholu
Les Grands Chais De France
Producent

Charakterystyka Cape Dream Sauvignon Blanc

Aromatyczność

średnia

Aromatyczność

Taniny

brak

Taniny

Kwasowość

średnia

Kwasowość

Budowa

średnie

Budowa

Pasuje do

Ryby

Ryby

Opinie klientów

4
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
5 opinii
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Orzeźwiające wino z nutą
Orzeźwiające wino z nutą jabłek.

1 element

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto