X by Glenmorangie Single Malt Whisky 0.70 l 604751

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii X by Glenmorangie Single Malt Whisky 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

X by Glenmorangie Single Malt Whisky 0.70 l 604751

Szkocja
0.70 L korek
Whisky Kategoria
189.99 zł

podstawowa

dostępność: Niska
9 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis X by Glenmorangie Single Malt Whisky

Specjalna edycja whisky Single Malt od znanego i cenionego producenta Glenmorangie. Specjalnie przygotowana pod serwowanie w koktajlach i drinkach, oparta na podstawowej wersji starzonej w beczkach po bourbonie.

W kieliszku X ujawnia nuty wanilii, miodu z akcentami skórki pomarańczy i mandarynki. W ustach słodkie nuty wanilii, pomarańczy, gruszek i jabłek przyprawionych odrobiną cynamonu. Finisz pełen miodu i przypraw doskonale spina całość i zachęca do eksperymentowania z mikserami.

X by Glenmorangie to idealna whisky do wyposażenia nią barku i trzymania pod ręką na każdą chwilę mniej lub bardziej kreatywnego natchnienia podczas przygotowywania ulubionych koktajli.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Glenmorangie producent

Charakterystyka X by Glenmorangie Single Malt Whisky

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: X by Glenmorangie Single Malt Whisky

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.