Nowość
Whisky Wolfburn Langskip Single Malt Whisky 58% 0.70 l 605084

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whisky Wolfburn Langskip Single Malt Whisky 58% 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whisky Wolfburn Langskip Single Malt Whisky 58% 0.70 l 605084

Szkocja, Highlands
0.70 L korek
Whisky Kategoria
299.98 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
1 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Wolfburn Langskip Single Malt Whisky 58%

Mocarna i charakterna whisky, której nazwa wzięła się od nordyckiego słowa określającego łodzie wikinków. Jest to ukłon w stronę miasta Thurso, domu destylarni Wolfburn, nazwanego tak przez wikingów na cześć boga Thora. Whisky dojrzewa przez 7 lat w beczkach po bourbonie i następnie butelkowana jest z bezkompromisową mocą 58%.

Aromaty delikatnych kwiatów i suszonych jabłek jako pierwsze 'rzucają się' w nos, by następnie przejść do akcentów rodzynek i owocwoego ciasta. Na podniebieniu prawdziwa uczta - syrop klonowy, ciemna czekolada, migdały i rodzynki, a wszystko to podsumowane przez nuty wanilii i karmelu na finiszu.

AURORA BREWING LIMITED producent

Charakterystyka Wolfburn Langskip Single Malt Whisky 58%

Brzytwa smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Ciężkie budowa

Oceny użytkowników o: Wolfburn Langskip Single Malt Whisky 58%

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.