Wódka Belvedere Pure w kartoniku 0.70 l 603589

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wódka Belvedere Pure w kartoniku 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wódka Belvedere Pure w kartoniku 0.70 l 603589

Polska, zachodniopomorskie
0.70 L korek
Wódka Kategoria
199.99 zł

podstawowa

dostępność: Średnia
51 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów
90 ocena sommeliera

Opis Wódka Belvedere Pure w kartoniku

Belvedere to marka, która jako pierwsza na świecie stała się polską marką luksusową wódki i rozpoczęła istnienie kategorii wódki luksusowej między innymi w USA. Technologia, która powstała w Polmos Żyrardów, wykorzystuje do produkcji doskonałe żyto poddawane czterokrotnej destylacji. Dzięki takiej produkcji, smak wódki jest łagodny, gładki, kremowy z delikatnie wyczuwalną wanilią oraz żytem. Wódka zajęła pierwsze miejsce w teście wódek klasy super premium magazynu Logo.

6°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Polmos Żyrardów producent

Charakterystyka Wódka Belvedere Pure w kartoniku

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Świeże gładkość
Średnie budowa

opinia sommeliera

Synonim kategorii, którą zapoczątkowała czyli wódek luksusowych superpremium. Wytwarzana w Żyradowie z artezyjskiego źródła wody i uprawianego w wybranych rejonach Polski szlachetnego żyta dańkowskiego, wyróżnia się delikatnością dzięki czterokrotnej destylacji i jak dla mnie ma delikatny posmak żyta połączony z nutami wanilli - można ją śmiało degustować w temaperaturze pokojowej by w pełni poczuć jej walory, jednak jest też świetnym składnikiem koktajli opartych na prostych lecz jakościowych składnikach jak np swieże owoce i ich soki. Dodam także, że jej jakość potwierdza także najsłynniejszy tajny agent świata - James Bond 007, z którego opinią w tym temacie nie sposób dyskutować.:)


Oceny użytkowników o: Wódka Belvedere Pure w kartoniku

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.