Wild Stallion Blended Scotch Whisky 0.70 l 603747

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wild Stallion Blended Scotch Whisky 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wild Stallion Blended Scotch Whisky 0.70 l 603747

Wielka Brytania, Szkocja
0.70 L zakrętka
Whisky Kategoria
67.99 zł

podstawowa

54 sprzedanych butelek
7.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Wild Stallion Blended Scotch Whisky

Wild Stallion Blended to prawdziwa, szkocka whisky, która została starannie wyprodukowana, poddana starzeniu i zabutelkowana w Szkocji, w słynnym regionie Highlands przez "The Leading Scotch Whisky Co". Szklanka tego trunku z pewnością nas rozgrzeje (40% alkoholu), a niestrudzona energia, którą daje nam etykieta, stała się tematem serii whisky „Wild Stallion”. Stylowa seria dosłownie wybija się na półce sklepowej, a sama marka i graficzny wizerunek wzywają do „szaleństwa”.

16°C TEMP. PODANIA
The Leading Scotch Whisky Co producent

Charakterystyka Wild Stallion Blended Scotch Whisky

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Łodyga gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Wild Stallion Blended Scotch Whisky

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
03.07.2020
Opinia zweryfikowana

Mnie smakuje:) żaden ze mnie koneser, ale wiem, co lubię:) to whishy o łagodnym smaku, z owocowym finiszem. Ja zostałem regularnym konsumentem;) polecam.

5ocena
03.04.2020
Opinia zweryfikowana

Jak na taką cene to ujdzie, natomiast szału nie ma.